بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

مشاوره تبلیغاتی مشهد

طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

تبلیغات دیجیتال راهی برای انتفال پیامتان به مخاطبان است اما اگر بدون استراتژی‌ای در این راه قدم بردارید فقط اتلاف هزینه و وقت کرده‌اید. متخصصین تبلیغات دیجیتال دیجیتالیکس با تدوین استراتژی‌ تمامی مراحل تدوین و اجرا کمپین‌های تبلیغاتی شما را انجام می‌دهند.

تبلیغات گوگل ادز

اکنون شروع کنید

تبلیغات کلیکی

اکنون شروع کنید

تبلیغات بنری و همسان

اکنون شروع کنید

ایمیل مارکتینگ

اکنون شروع کنید
توصیفات واقعی

آنچه درباره
ما
می گویند؟

کیان محمودی
دانش و تخصص مشاوران تبلیغات دیجیتالیکس به توسعه و رشد تیم ما کمک بسیاری کرد. در ضمن یکی از ویژگی های خیلی خوبشون پشتیبانی قوی و خوبشون هست ممنون از دیجیتالیکس
کیان محمودی
احمد حسین زاده
دیجیتالیکس یک آژانس تبلیغاتی در مشهد است که ما از استراتژی قوی و قابل اجرایی که برای تیممون تدوین کردند بسیار راضی هستیم.🌹🌹🌹
احمد حسین زاده
امیرحسین یوسفی
آژانس تبلیغات دیجیتالیکس در مشهد با کارشناسان و مشاورین فنی ای که داشت به شرکت ما در حوزه محصولات آموزشی کمک بسیاری کرد
امیرحسین یوسفی

یک تعریف واضح و دقیق از تبلیغات

تبلیغات دیجیتال چیست؟

تبلیغات نوعی ابزار برای برقراری ارتباطات بازاریابی است. این ابزار، معمولا توسط یک فرد، سازمان یا یک نهاد تجاری برای تبلیغ و فروش ایده یا محصولات استفاده می‌شود. تبلیغات با هدف جلب توجه گروهی خاص از مردم، متناسب با نوع کسب و کار، صورت می‌گیرد.

در حال حاضر، شرکت‌های مختلف از انواع استراتژی‌ها و رسانه‌ها به منظور دستیابی به اهدافشان استفاده می‌کنند. معرفی این شرکت‌ها از طریق رسانه‌های مختلف مانند مجلات، روزنامه‌ها، رادیو، تلویزیون، بیلبوردها، تبلیغات وبلاگی، شبکه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها و… انجام می‌شود. طبیعتا کیفیت کار هر آژانس تبلیغاتی مشهد، در موفقیت یا عدم موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی، تاثیرگذار خواهد بود.

آژانس تبلیغاتی در مشهد

منظور از مشاوره تبلیغاتی چیست؟

در گذشته صاحبان کسب و کارها و برندهای مختلف، تبلیغات را به صورت تجربی و سنتی انجام می‌دادند. اما پس از آن، علمی تحت عنوان تبلیغات در کنار تجارت‌ها ایجاد شد و سبب شد تا این کار با نظارت کارشناسان و به صورت تخصصی‌تر انجام شود. منظور از مشاورین تبلیغاتی، متخصصانی هستند که در حوزه تبلیغات فعالیت می‌کنند و علم لازم در این حوزه را دارند.

درواقع این مشاوران با تخصص خود، پیشنهادات و خدماتی را ارائه می‌دهند که تبلیغات کسب و کار شما به صورت علمی و براساس تجربیات موفق جهت پیدا کند. مشاوره تبلیغاتی مشهد، شامل فرآیندی علمی است که با تحقیقات و پژوهش‌های کارشناسانه شروع شده و بعد از طی مراحل آنالیز، منجر به ارائه استراتژی می‌شود.

با خدمات مشاوره تبلیغاتی مشهد دیجیتالیکس آشنا شوید!​

01

آنالیز جایگاه کسب و کار در حوزه های فعالیت تبلیغاتی

02

ارائه مشاوره راجع به بودجه، اهداف و کمپین‌های تبلیغاتی

03

ارائه راهکارها و استراتژی‌های خلاقانه و ناب

04

تجزیه و تحلیل رقبا و گزارش آن

05

ارائه آموزش‎های لازم به تیم فروش

06

نظارت بر عملکرد، هزینه و زمان اجرایی

بررسی تاثیر تبلیغات بر کسب و کارها

تا این قسمت از مطلب دانستید که منظور از تبلیغات چیست و با نقش شرکت‌های تبلیغاتی در موفقیت کمپین‌ها به صورت مختصر آشنا شدید. در ادامه به شما خواهیم گفت که تاثیر تبلیغات بر کسب و کارها چیست و با دلایل صرف هزینه‌های گزاف برای تبلیغات، توسط برندهای بزرگ دنیا؛ آَشنا خواهید شد!

01
01

معرفی کسب و کارهای نوپا

اگر با رعایت اصول، تبلیغات حرفه‌ای داشته باشید، به راحتی قادر خواهید بود کسب و کار خود را به جامعه هدف معرفی کرده و مشتریان ثابت خود را جذب نمایید. بدون تبلیغات هیچ کس شما را نمی‌شناسد و از چگونگی کیفیت محصول یا خدمات شما نیز آگاهی ندارد.

03
03

دستیابی سریع‌تر به موفقیت

با نگاهی به آمار شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ دنیا، درمی‌یابید که یکی از عناصر اصلی سرعت بخشیدن به موفقیت آن‌ها، تبلیغات استاندارد بوده است. این مجموعه‌ها با در نظر گرفتن اصول کمی و کیفی در تبلیغ، توانسته‌اند پله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کنند و در جهان شهرت قابل توجهی به دست آورند.

02
02

تبلیغات، راز ماندگاری شماست!

زمانی که با پیاده‌سازی استراتژی‌های تبلیغاتی که توسط آژانس‌های حرفه‌ای پیشنهاد می‌شوند، توانستید بازار خود را پیدا کنید، در حقیقت بقای برند شما تضمینی خواهد بود.تبلیغات سبب می‌شود تا مشتری همیشه به دنبال محصولات شما باشد و بازار تقاضای گرم نصیبتان گردد.

04
04

آگاهی از تغییر و تحولات

در طول مسیر خود، ممکن است تصمیم بگیرید که لوگو، هویت بصری یا محصولات خود را تغییر دهید. باید از روشی این تغییرات را به گوش مخاطبین برسانید تا آن‌ها شما را فراموش نکنند. تبلیغات به شما کمک می‌کند تا با خیالی آسوده بتوانید تغییراتی که می‌خواهید را در کسب و کار خود ایجاد کنید.

شرکت تبلیغاتی دیجیتالیکس

آژانس تبلیغاتی مشهد

در شهر مشهد صنایع زیادی در حال فعالیت هستند و هرروزه بر این تعداد افزوده می‌شود. به دلیل حجم بالای تعداد و تنوع کسب و کارها در این شهر، هر شرکت، سازمان یا کسب و کار کوچکی مجبور به رقابت با چندین مجموعه مشابه خود است. بدون شک موفقیت در چنین بازاری نیازمند تخصص، تلاش چندین برابر، هوش کاری و از همه مهم‌تر داشتن تبلیغات حرفه‌ای است. زمانی تبلیغات اهمیت دوچندان پیدا می‌کند که کسب و کار خود را به تازگی راه‌اندازی کرده باشید و بخواهید آن را به جامعه هدف خود معرفی کنید. آژانس تبلیغات مشهد دیجیتالیکس به پیشرفت کسب و کار شما به وسیله ابزار تبلیغات و با برخورداری از رهنمودهای مشاوره تبلیغاتی مشهد همراه شما است.