نقش آفرین ساخت و توسعه کسب و کارتان هستیم

مشاوره استارتاپ و کسب و کار اینترنتی

برای شروع و راه اندازی یک کسب و کار موفق لازم است که مسیر و نقشه راه شفاف و روشن باشد تا به مسیر رشد و پیشرفت برسید. اگر به دنبال راه اندازی استارتاپ و  کسب و کار خود هستید تیم راه اندازی استارتاپ ما در مشهد آماده راه‌اندازی صفرتاصد کسب و کار شما است.

اگر صاحب کسب و کاری هستید و درگیر چالش‌ها و مسائلی شده‌اید که شما را از رسیدن به اهدافتان دور کرده است و نمودار رشد شما رو به مثبت نیست، مشاوره کسب و کار در مشهد دیجیتالیکس به توسعه و رشد برند شما کمک می‌کند. تیم مشاوران کسب و کار دیجیتالیکس در زمینه توسعه و بهینه‌سازی کسب و کارتان همراه شما است.

با تیم متخصص کار کنید

مشاوره کسب و کار و استارتاپ در مشهد

تحلیل وضعیت کسب و کار
بازنگری و تدوین استراتژی
توسعه فرآیندهای سازمانی

برای راه‌اندازی و توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید

بهترین‌های مشهد و سایر شهرها به ما اعتماد کرده‌اند

پروژه‌های راه اندازی کسب و کار و مشاوره استارتاپ در مشهد

توصیفات واقعی

آنچه درباره
ما
می گویند؟

از تیم دیجیتالیکس به خاطر مشاوره‌های تخصصی‌ای که به من در زمینه راه‌اندازی استارتاپ دادن بسیار ممنونم.
احمد برات زاده
مائده سلامی
جلسات مشاوره تخصصی، ارائه راهکارهای اجرایی، پشتیبانی قوی از مواردی بود که به توسعه و رشد کسب و کار من کمک کرد.
مائده سلامی

مشاوره استارتاپ چیست و چه تاثیری بر کسب و کارهای نوپا دارد؟

همان‌طور که می‌دانید، زمان زیادی از ترویج کلمه استارتاپ در جامعه ما نمی‌گذرد و تقریبا دو دهه است که استفاده از این لفظ در ایران رواج پیدا کرده است. استفاده از عنوان استارتاپ هیچ نوع اعتبار یا امتیاز ویژه‌ای برای کسب و کارها ایجاد نمی‌کند و تنها تلاش و کوشش اعضای تیم است که سبب موفقیت آنان می‌شود. در این نوشته قصد داریم راجع به مفهوم استارتاپ و تاثیر مشاوره استارتاپ مشهد در چنین کسب و کارهایی صحبت کنیم. اگر شما هم این روزها ایده‌ای برای شروع یک بیزنس در سر دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا با خدمات دیجیتالیکس همراه شوید.

منظور از استارتاپ چیست؟

در ابتدا لازم است پیش از هر چیز توضیح دهیم که منظور از استارتاپ چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استارتاپ که با عناوین شرکت نوپا یا شرکت نوآفرین نیز شناخته می‌شود، عبارتست از یک مجموعه شرکتی یا تجاری که به تازگی با اهداف مشخص تاسیس شده و تلاش می‌کند تا توسعه سریعی داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید، از تاسیس شرکت‌های استارتاپی در داخل کشور ما چیز زیادی نمی‌گذرد.

راه‌اندازی استارتاپ‌ها برمبنای نیاز جامعه است و صاحبین چنین کسب و کارهایی تلاش می‌کنند تا راه حل‌های خلاقانه‌ای برای هر نیازی از جامعه ارائه دهند. تیم‌های این نوع کسب و کارها معمولا از تعداد افراد کمی تشکیل شده و سرمایه ابتدایی این شرکت‌ها نیز معمولا مقادیر اندکی است.

لزوم راه‌اندازی استارتاپ

خدمات کسب و کار اینترنتی مشهد

همان‌طور که می‌دانید راه‌اندازی استارتاپ‌ها تاثیر به سزایی بر پیشرفت جوامع امروزی دارد. بنابراین برای آن که با اهمیت تشکیل آن‌ها بیشتر آشنا شوید، در ادامه چند نمونه از موارد لزوم راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا را توضیح خواهیم داد.

01
01

تمرکز بر رشد و توسعه

یکی از ویژگی‌های اصلی در لزوم راه‌اندازی استارتاپ‌ها، تمرکز بر رشد هدف است. به عبارتی دیگر، این مورد را می‌توان به گونه‌ای جزو تعریف‌های استارتاپ نیز درنظر گرفت. ممکن است کسب و کارهای کوچک تصمیم بگیرند که همواره در وسعت کمی فعالیت داشته باشند، اما تیم‌های استارتاپی به صورت مداوم در حال رشد و پیشرفت هستند. لازم به ذکر است که تمامی استارتاپ‌ها در ابتدا به شکل یک تجارت کوچک شروع می‌شوند و رشد می‌کنند.

02
02

استارتاپ مشکلات را حل می‌کند

راه اندازی استارتاپ مشهد مانند یک مخترع عمل می‌کند! درواقع صاحبین ایده یک استارتاپ، در ابتدا مشکلات و نیازهای جامعه را بررسی کرده و تلاش دارند تا راهکاری خلاقانه برای برطرف کردن آن‌ها ارائه دهند. اهمیت یک استارتاپ موفق، حل مسئله‌ای است که به مردم یک جامعه کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشند. بنابراین اگر تشخیص دهیم که راه‌اندازی چنین کسب و کارهایی منجر به برطرف کردن مشکلات نمی‌شود، تیم مذکور در زمره استارتاپ‌ها قرار نمی‌گیرد.

03
03

استارتاپ به دنبال تولید و ارزیابی است

اگر شما یک ایده در راستای تولید و بازاریابی داشته باشید، اما به اندازه کافی آن ایده‌ها را عملی نکنید، درواقع ایده شما بیهوده و بی‌فایده می‌باشد! به عبارتی دیگر، استارتاپی موفق و تاثیرگذار بر جامعه است، که به دنبال تولید و بازاریابی باشد. چنین مجموعه‌هایی تلاش می‌کنند تا مشتریان ایده‌آل جذب کنند. بنابراین آن‌ها قادر خواهند بود خدمات، تولیدات، قیمت، کارکرد، نکات مثبت را به مشتریانشان معرفی نمایند.

اهمیت مشاوره استارتاپ و کسب و کار در مشهد چیست؟

از آنجایی که ماهیت کسب و کارهای استارتاپی، کشف و یافتن است، این تیم‌ها باید به طور دائم برای پیشی گرفتن از رقیبان خود، دانش و اطلاعاتشان را به روز نگه دارند. علاوه بر آن، آن‌ها احتیاج به آموزش و یادگیری مفاهیم جدید در کسب و کار خود دارند. از طرفی پیدا کردن مفاهیم به دردبخور ممکن است وقت زیادی از آن‌ها تلف کند. به همین دلیل بهره‌مندی از خدمات مشاوره استارتاپ و کسب و کار در مشهد می‌تواند تاثیر بسزایی در روند پیشرفت آنان داشته باشد. این مشاوران، علاوه بر تسهیل یافتن راهکارها، به تیم‌های نوپا کمک می‌کنند تا ایرادات کارشان را بیابند و از میان انتخاب‌های مختلف، بهترین گزینه را برگزینند.

اکثر استارتاپ‌هایی که پتانسیل خوبی برای موفقیت در بازارهای امروز را دارند، تنها داشتن محصول یا خدمات عالی سبب موفقیت آنان نمی‌شود. آن‌ها باید بتوانند این محصولات یا خدماتشان را به سایر افراد معرفی کرده و مخاطبین خود را متقاعد به خرید کنند. با استفاده از خدمات کسب و کار اینترنتی در مشهد این فرصت برای تیم‌های تازه‌کار ایجاد می‌شود تا بتوانند به موضوعات به صورت دقیق رسیدگی کنند و جایگاه خود را در بازار تثبیت نمایند. اهمیت مشاورین کسب و کار در این است که آن‌ها مانند موتوری عمل می‌کنند که حرکت و جنبش در بخش‌های مختلف استارتاپ ایجاد کرده و اعضای تیم را به سوی اهدافشان سوق می‌دهند.

حوزه‌های مشاوره استارتاپ کدامند؟

مشاوره استارتاپی معمولا در حوزه‌های تخصصی گوناگونی صورت می‌گیرد. استفاده از این حوزه‌های تخصصی به جای یکدیگر یا به صورت عمومی، تاثیر چندانی بر روند کار نخواهد داشت و لازم است تا در هر زمینه از مشاوره ویژه به خود استفاده کنند. در ادامه، حوزه‌های مشاوره استارتاپ را معرفی خواهیم کرد.

+

مشتری های فعال

+

پروژه های انجام شده

+

کارشناسان مشاوره استارتاپ

  • مشاوره حقوقی استارتاپ‌ها: ثبت شرکت‌ها، مالکیت فکری، قراردادها و…
  • مشاوره فنی: مشاوره درمورد تکنولوژی مورد استفاده کسب و کارهای نوپا، زبان‌ها و الگوریتم‌های مناسب و…
  • مشاوره مالی: تامین مالی از طریق سرمایه‌گذاران و کمک در تهیه مستندات لازم، حسابرسی مالیاتی و…
  • مشاوره امنیتی: مشاوره در جهت امنیت اطلاعات کاربران، نفوذناپذیری، جلوگیری از فیشینگ و…
  • مشاوره دیجیتال مارکتینگ و محیطی: بازاریابی براساس داده و پرفورمنس، بازاریابی کم هزینه و به صرفه و…
  • مشاوره استخدام، جذب و اخراج منابع انسانی: مشاوره راجع به تیم‌سازی اولیه و جذب و اخراج صحیح و به موقع
  • مشاوره مدیریت و راهبری و فرهنگ سازمانی: ساخت زیربنای فرهنگی در سازمان و آموزش رهبری به تیم مدیریت
  • مشاوره روابط عمومی و مدیریت بحران: آموزش به تیم روابط عمومی در جهت ایجاد تصویر مثبت از برند در افکار عمومی
  • مشاوره روانشناسی بنیان‌گذاران استارتاپ: ارائه مشاوره‌های روانشناسی که به استارتاپ‌ها در برقراری تعادل کار و زندگی کمک می‌کند.

راه اندازی استارتاپ مشهد

از آنجایی که در شهر بزرگ مشهد نیاز به ایجاد استارتاپ بیشتر حس می‌شود و بدون شک راه‌اندازی این نوع کسب و کارها نیز بیشتر به چشم می‌خورد، نیاز است تا در همان ابتدای راه از رهنمودهای مشاوره استارتاپ مشهد و خدمات کسب و کار اینترنتی در مشهد استفاده شود تا صاحبین آن‌‌ها بتوانند با سرعت بیشتری به سوی موفقیت گام بردارند.