سئو در مشهد

سئو و بهینه‌سازی نقش مهمی در افزایش ترافیک و رسیدن به رتبه‎‌های اول گوگل دارد. با انجام اصولی سئو موتورهای جست و جو به مرور زمان به فعالیت‌ شما اعتماد می‌کنند و ارزش بیشتری برای سایت شما قائل می‌شوند. این موضوع باعث افزایش آگاهی از برند شما و اعتماد کاربران و مخاطبین شما می‌شود. تیم سئو در مشهد دیجیتالیکس آماده ارائه خدمات سئو و بهینه‌سازی در مشهد به کسب و کار شما برای کسب رتبه در موتورهای جست و جو می‌باشد.

آنالیز کلمات کلیدی

بهینه‌سازی ساختار سایت

مانیتورینگ مدوام

تدوین استراتژی

بهینه‌سازی محتوا

ارائه گزارش

نمره سئو خود را بدانید!

  خدمات سئو در مشهد

  بعدی قبلی

  1500

  6000

  ترافیک سالانه

  45

  8

  میانگین رتبه کلمات کلیدی

  10%

  50%

  ترافیک سالانه
  +
  مشتری های فعال
  +
  پروژه های انجام شده
  +
  کارشناسان تیم سئو
  +
  سابقه فعالیت

  با انجام سئو
  نتیجه اول گوگل باشید

  سئو و تاثیر آن بر پیشرفت کسب و کارها

  داستان سئو از جایی شروع می‌شود که همه ما طبق عادت، زمانی که با یک پرسش روبرو می‌شویم، بدون درنگ به سراغ جستجوی آن در گوگل می‌رویم! از آنجایی که هدف موتورهای جستجو ارائه مناسب‌ترین پاسخ برای سوال شماست، ربات‌های خزنده آن‌ها تلاش می‌کنند تا با یک حساسیت خاصی در بین سایت‌های مختلف، به دنبال پاسختان بگردند. به همین دلیل برای جلب رضایت بیشتر کاربران، الگوریتم‌های پیچیده‌ای ایجاد شده تا به واسطه آن‌ها معتبرترین سایت‌ها شناخته و به ترتیب کیفیت، اولویت بندی شوند. اهمیت سئو در مشهد زمانی دوچندان می‌شود که شما صاحب یک کسب و کار آنلاین باشید و بخواهید از این طریق مخاطبین بیشتری را به سایت خود دعوت کنید.

  سئو چیست؟

  واژه SEO که مخفف عبارت Search Engine Optimization است، به عنوان بهینه سازی موتورهای جستجو نیز شناخته می‌شود. برای آن که درک این عناوین را راحت‌تر کنیم، می‌توانیم بگوییم که سئو مجموعه‌ای از تکنیک‌های تخصصی است که سبب می‌شود یک سایت در صفحات نتایج جستجو در رتبه‌های قابل توجه قرار بگیرد. هرچقدر میزان رتبه شما در این لیست‌ها بالاتر باشد، به این معنا است که سایت شما از محتوای قدرتمندتری برخوردار بوده و بهینه‌سازی شده است.

  .

  سئو مشهد
  سئو در مشهد چه اهمیتی برای کسب و کارها دارد؟

  همان‌طور که گفته شد، درصد بالایی از مردم، امروزه برای یافتن جواب سوالات، محصولات و یا خدمات موردنیازشان از اینترنت استفاده می‌کنند. از طرفی دیگر، اکثر آن‌ها تنها صفحه اول لیست را جستجو می‌کنند. بنابراین قرار گرفتن یک سایت در صفحه اول می‌تواند امتیاز ویژه‌ای برای آن باشد. تحقیقات نشان می‌دهند، در همان صفحه نخست هم 58 درصد کاربران، تنها بر روی سه گزینه اول کلیک می‌کنند و 34 درصد فقط گزینه اول را انتخاب می‌کنند.

  برای آن که کسب و کارهای اینترنتی بتوانند در یکی از سه جایگاه اول لیست نتایج قرار بگیرند، دو راه وجود دارد. اول آن که می‌توانند در ازای پرداخت پول به موتورهای جستجو مانند گوگل، درخواست تبلیغات دهند و در رده‌های نخست نتایج قرار بگیرند. مورد دوم این است که به صورت طبیعی و ارگانیک سایت خود را بهینه‌سازی کنند که به این کار سئو می‌گویند. 73 درصد از کاربران اینترنت بر روی نتایجی که به صورت ارگانیک بهینه‌سازی شده‌اند، کلیک می‌کنند و این موضوع یکی دیگر از دلایل اهمیت ویژه سئو سایت برای کسب و کارهای اینترنتی است.

  سئو سایت در مشهد چه مزایایی برای کسب و کار شما ایجاد می‌کند؟

  حال که با اهمیت سئو در مشهد برای انواع کسب و کارها آشنا شدید، به احتمال زیاد دریافتید که این کار تا چه میزان می‌تواند مزیت‌های فراوانی ایجاد کند. در این بخش چند مورد از مهم‌ترین مزایای سئو مشهد را به اختصار معرفی می‌کنیم.

  .

  • بالا بودن کیفیت جذب ورودی‌های سئو
  • افزایش احتمال تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی
  • افزایش اعتبار کسب و کار به وسیله سئو سایت
  • بهبود سرعت سایت به وسیله بهینه‌سازی آن
  • افزایش احتمال بازگشت کاربران
  • افزایش آمار بازدید سایت
  • افزایش میزان زمان حضور کاربران در سایت
  • هدفمند بودن روش بازاریابی سئو

  چرا باید از مشاوره سئو در مشهد استفاده کنیم؟

  سئو سایت یک فرآیند مستمر است که معمولا توسط کارشناسان مربوطه انجام می‌شود. لزوم انجام این کار توسط یک متخصص این است که تمامی اقدامات به گونه‌ای انجام شود که در زمان درست، کاربر صحیح وارد سایت شما شود تا درنهایت اکشنی که موردنظر کسب و کارتان است مثل خرید، دانلود و… صورت بگیرد.

  بنابرآنچه که گفته شد، سئو و بهینه‌سازی سایت در زمره کارهای تخصصی قرار می‌گیرد. به همین دلیل برای انجام آن باید با یک فرد خبره و متخصص در این حوزه مشورت کنید و از رهنمودهای او استفاده نمایید. به دلیل حساس بودن سئو سایت، بسیاری از کسب و کارها این کار را به مجموعه‌هایی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌سپارند. استفاده از خدمات سئو در مشهد باعث می‌شود تا بتوانید باخیالی آسوده به سایر امور کسب و کار خود رسیدگی کنید؛ درحالی که رشد سایتتان را به دست متخصصان سئو در مشهد واگذار کرده‌اید.

  با خدمات سئو مشهد دیجیتالیکس بیشتر آشنا شوید

  یکی از تیم‌های حرفه‌ای که در زمینه خدمات سئو در مشهد فعالیت می‌کنند، دیجیتالیکس است. اعضای تیم دیجیتالیکس با تخصص خود می‌توانند هر آنچه که سایت شما برای حضور در رتبه‌های نخست گوگل لازم دارد را فراهم کنند و کسب و کار شما را به جامعه هدف معرفی نمایند. در ادامه با مهم‌ترین خدمات سئو دیجیتالیکس آشنا خواهید شد.

  01
  01

  سئو تکنیکال (سئو فنی)

  اقداماتی مانند بهینه‌سازی کدها، ساخت نقشه سایت و.. منجر به بهینه‌سازی سایت برای ایندکس و خزش راحت‌تر موتورهای جستجو می‌شود، در دسته سئو تکنیکال قرار دارد. این بخش سئو، ارتباطی با محتوا ندارد و بیشتر به اصلاح زیرساخت‌های سایت اهمیت می‌دهد.

  03
  03

  لینک بیلدینگ

  لینک بیلدینگ یا ایجاد بک لینک، یکی از هزاران تکنیک سئو سایت محسوب می‌شود. منظور از این عناوین، ایجاد لینک‌های خارجی به سمت سایت است. برای موتورهای جستجو که صفحات متنوعی را بررسی می‌کنند، لینک‌ها به منزله یک راه ارتباطی بین صفحات هستند.

  02
  02

  سئو داخلی

  یکی دیگر از خدمات ما سئو داخلی است. از منظر سئو داخلی، یکی از ابعاد بهینه‌سازی صفحات سایت به منظور دستیابی به ترافیک بیشتر از سوی گوگل، تولید محتوا اصولی است. علاوه بر آن، سئو داخلی معمولا بر روی سورس کدهای سایت و سرعت آن تمرکز دارد.

  04
  04

  تولید محتوا

  از مهم‌ترین خدمات سئو سایت در مشهد که در مجموعه دیجیتالیکس ارائه می‌شود، تولید محتوا است. تولید محتوا پیوند تنگاتنگی با سئو و بهینه‌سازی سایت دارد. یکی از عناصری که باعث جلب توجه موتورهای جستجو به سایت شما می‌شود، محتوا است.