بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
01
01

جذب مخاطبان

تولید محتوای مفید و ارزشمند راهی برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبان و جذب آن ها است.

02
02

بهبود سئو

یک استراتژی هدفمند محتوایی باعث افزایش اعتماد موتورهای جست و جو به سایت و بهبود وضعیت سئو شما می‌شود.

03
03

ایجاد آگاهی از برند

تولید محتوای با کیفیت باعث هدایت و جلب توجه مخاطبان به شما می‌شود که به بهتر شدن جایگاه برند شما کمک می‌کند.

04
04

افزایش فروش

با تولید محتوای ارزشمند مخاطبان علاقه‌مند و نیازمند به فعالیت کسب و کاری خود را هدف بگیرید.

بازاریابی محتوا در مشهد

تولید محتوا در مشهد

تمرکز ما در بازاریابی محتوا تولید محتوای ارزشمند و متناسب با نیاز کاربران شما می‌باشد. ما با بررسی و تدوین استراتژی و انتخاب بهترین و بهینه‌ترین کانال و رسانه برای انتشار محتوا به جذب کاربران شما کمک می‌کنیم. تولید محتوا مشهد دیجیتالیکس، آماده انجام پروژه‌های محتوایی شما است.

+
مشتریان فعال
+
سفارشات تولید محتوا
+
کارشناسان تولید محتوا

تولید محتوا در مشهد

تولید محتوای سفارشی در مشهد

03
توسعه محتوا

بعد از ایجاد برنامه‌ای استراتژیک کارشناسان تولید محتوا مشهد دیجیتالیکس به تولید محتوای ارزشمند و متناسب با استراتژی تعریف شده می‌پردازند.

02
برنامه‌ریزی برای انتشار محتوا

تدوین تقویم محتوایی، انتخاب کانال‌های انتشار محتوا، ایجاد ساختاری مناسب با سئو به تولید محتوای سازماندهی شده کمک می‌کند.

01
تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق و انتخاب کلمات متناسب شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک می‌کند و باعث فهمیدن نیاز مخاطبان می‌شود.

01
تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق و انتخاب کلمات متناسب شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک می‌کند و باعث فهمیدن نیاز مخاطبان می‌شود.

02
برنامه‌ریزی برای انتشار محتوا

تدوین تقویم محتوایی، انتخاب کانال‌های انتشار محتوا، ایجاد ساختاری مناسب با سئو به تولید محتوای سازماندهی شده کمک می‌کند.

03
توسعه محتوا

بعد از ایجاد برنامه‌ای استراتژیک کارشناسان تولید محتوا مشهد دیجیتالیکس به تولید محتوای ارزشمند و متناسب با استراتژی تعریف شده می‌پردازند.

100%

محتوای سئو شده وبلاگ

80%

محتوای شبکه‌های اجتماعی

85%

رپورتاژ خبری

75%

محتوای تصویری

درخشان شدن کسب و کار شما به وسیله محتوا

تولید محتوا چیست؟

در حال حاضر با این که همه ابعاد زندگی ما در حال حرکت به سوی دیجیتالی شدن هستند، هنوز هم برخی افراد نمی‌دانند که منظور از تولید محتوا چیست و از تاثیرات بازاریابی محتوا بر کسب و کارها آگاه نیستند. اهمیت این موضوع روز به روز بیشتر شده و عدم آشنایی با آن می‌تواند صدماتی به روند پیشرفت کسب و کارها وارد کند.

منظور از محتوا دقیقا همان چیزی است که در در شبکه‌های اجتماعی و دنیای وب مشاهده می‌کنید. ویدئوهایی که در آپارات تماشا می‌کنید و یا کتاب‌های دیجیتال و پادکست‌هایی که استفاده می‌کنید، همگی نوعی محتوا محسوب می‌شوند. حتی همین مطلبی که در حال حاضر در حال مطالعه آن هستید نیز نوعی تولید محتوا در مشهد است! بنابراین هر چیزی که در دنیای دیجیتال تماشا می‌کنید، می‌شنوید یا می‌خوانید، همگی در دسته انواع محتوا جا دارند.

بنابر آنچه که گفته شد، به خلق هر چیزی که برای انسان‌ها قابل درک باشد، تولید محتوا گفته می‌شود. به بیانی دیگر، تولید محتوا به معنای نوشتن، طراحی، ضبط یا ساخت هر چیزی است که انسان‌ها قادر به درک آن هستند. این محتواها قابلیت آن را دارند که در بسترهای مختلف منتشر ‌شوند. هدف از تولید محتوا کسب درآمد بیشتر، رسانه سازی، برندینگ و… است.

تولید محتوا در مشهد

محتوا چه تاثیر و اهمیتی برای کسب و کارها دارد؟

شاید با خود این‌گونه بیندیشید که اگر تولید محتوا همین متن‌های داخل اینترنت و عکس‌های اینستاگرامی است، بنابراین تهیه آن‌ها کار چندان دشواری نخواهد بود! پس چرا شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف به دنبال کارشناس تولید محتوای ماهر می‌گردند؟! لازم است بدانید که هر محتوایی نمی‌تواند شما را به اهدافتان برساند. محتوایی که براساس علم بازاریابی به منظور برندینگ و فروش بیشتر تولید می‌شود، بدون شک نیاز به دانش تخصصی دارد. محتواهای کارشناسی شده، مزایای زیادی برای کسب و کارها به ارمغان می‌آورند که در ادامه به اختصار، این مزایا را توضیح خواهیم داد.

مزایای تولید محتوا

  • محتوای استاندارد باعث می‌شود اطلاعات ارزشمند و مفید را در اختیار کاربرانتان قرار دهید و از این طریق احتمال خرید را بالا ببرید.
  • محتوای مناسب کمک می‌کند تا رتبه شما در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کند.
  • محتواهای باکیفیت باعث می‌شود بتوانید از سایر سایت‌ها لینک بگیرید و بازدید سایتتان را افزایش دهید.
  • تولید محتوای ارزشمند کمک می‌کند تا در شبکه‌های اجتماعی حضور پررنگی داشته باشید.
  • تولید محتوای اثربخش، سبب برقراری ارتباط موثر با جامعه هدف می‌شود.
  • با تولید محتوا می‌توانید استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ خود را پیاده‌سازی کنید.
تولید محتوا مشهد
یک تولید محتوای حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

بازاریابی محتوا در مشهد توسط یک تیم کاربلد، یکی از رمز و رازهای موفقیت هر کسب و کاری است. شناسایی یک محتوای حرفه‌ای از محتوایی که به صورت ناشیانه تولید شده، کار چندان سختی نیست و توجه به چند فاکتورمهم به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید. در ادامه چند مورد از این ویژگی‌ها را شرح خواهیم داد.

01
01

مخاطبین محتوای حرفه‌ای

اولین نکته‌ای که در رابطه با یک محتوای خوب باید به آن توجه داشته باشید، این است که مخاطبین این محتوا چه افرادی هستند. به عبارتی دیگر، محتوای مذکور قرار است بر روی چه کسانی تاثیر بگذارد. شناخت مخاطب، یکی از اصول اولیه تولید محتوا است که کارشناسان ماهر این حوزه به خوبی به آن توجه دارند.

03
03

محتوای دست اول

منظور از دست اول بودن یک محتوا، کپی نبودن و بکر بودن آن است. در حوزه تولید محتوا، خلاقیت همیشه حرف اول را می‌زند. زمانی که شما بتوانید مخاطبتان را با یک محتوای تازه و خلاقانه روبرو کنید، قادر به جذب مشتری بیشتری خواهید بود. بنابراین محتواها با هر هدف و در هر زمینه‌ای که تولید شوند، باید همراه با خلاقیت باشند تا بتوانند آنچه که از آن انتظار دارید را برایتان فراهم کنند. امروزه که تمام اطلاعات به وفور در دنیای وب دست یافتنی هستند، تنها در حالی می‌توانید محتوای خود را به مخاطب خود نشان دهید که ویژگی خاص و بارزی داشته باشد.

02
02

محتوای هدفمند

یکی دیگر از ویژگی‌های یک محتوای خوب، هدفمند بودن آن است. درواقع ما برای آن که یک محتوای هدفمند داشته باشیم، تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا نیاز مخاطب را با محتوایی که تولید کرده‌ایم، رفع کنیم.بنابراین محتوای کسب و کار شما باید طوری باشد که در نهایت، مخاطب رضایت کاملی از صرف وقت و انرژی خود بابت آن داشته باشد.

04
04

محتوای باکیفیت

کیفیت محتوا یکی دیگر از ویژگی‌های یک محتوای حرفه‌ای است. لازم به ذکر است که کیفیت در محتوا، در هر نوع از آن متفاوت است. مثلا در محتوای متنی، استفاده از جملات و پاراگراف‌های کوتاه، بیان منظور متن به زبانی ساده، پرهیز از زیاده‌گویی و رعایت اصول سئو باعث افزایش کیفیت آن می‌شود. در محتوای ویدئویی، کیفیت بالای آن به معنای نحوه انتقال مفهوم موردنظر شما همراه با خلاقیت و زیبایی است. همچنین استفاده از تجهیزات به روز در تولید محتوای ویدئویی بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

چرا تیم تولید محتوا دیجیتالیکس بهترین انتخابه؟!

باتوجه به آن که آژانس‌های بازاریابی محتوا در مشهد هر روز در حال شکل گیری هستند و به صورت روزافزون به جمعیت این مجموعه‌ها افزوده می‌شود، بدون شک یافتن یک تیم متعهد و کاربلد که صفر تا صد تولید محتوای حرفه‌ای را انجام دهد، کمی دشوار است. مجموعه دیجیتالیکس یکی از تیم‌های حرفه‌ای فعال در این حوزه است که با بهره‌گیری از نیروی متخصص می‌تواند به کسب و کار شما در زمینه تولید محتوا در مشهد کمک کند. نقطه قوت دیجیتالیکس تمرکز مداوم بر روی تولید محتوای ارزشمند و متناسب با نیاز کاربران است و همین ویژگی سبب برتری این مجموعه نسبت به سایرین می‌شود.

 درواقع روش کار این مجموعه به این صورت است که در ابتدا به طور کامل درمورد مخاطبین کسب و کار موردنظر تحقیق کرده و پس از آن به سراغ شناسایی راه‌های تولید محتوا و ایده‌پردازی‌های خلاقانه می‌رود. همچنین بررسی و تدوین استراتژی و انتخاب بهترین کانال ارتباطی برای جذب بیشتر کاربر، در دستور کار تیم حرفه‌ای دیجیتالیکس قرار دارد. بنابراین می‎توانید با خیالی آسوده وظایف تولید و ارتقا کیفیت محتوا برای کسب و کارتان را به این مجموعه تولید محتوا در مشهد بسپارید و کسب و کارتان را به جایگاهی که شایسته آن است، برسانید.