بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس

چگونه شروع کنیم

چند گام ساده
برای کسب و کار موفق

arrow
01

بررسی و نیازسنجی

برای انتخاب بهترین راه برای رسیدن به رشد و توسعه در گام اول باید نیاز و هدف متناسب با کسب و کار شما بررسی شود.

arrow
02
process2

تعیین نقشه راه و تدوین استراتژی

بعد از بررسی و نیازسنجی شروع به تدوین استراتژی و ترسیم نشه راه می‌کنیم.

03
process3

پشتیبانی و مشاوره

در طول فرایند همواره همراه شما هستیم تا پاسخگوی سوالات و چالش‌های شما باشیم.

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا راهی برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان است. محتوای شما باید نیاز مخاطبان را برطرف کند بنابراین اهمیت تولید محتوایی که برای مخاطبان جذاب باشد و نیازهای آن را برطرف کند اهمیت دارد. لازمه یک بازاریابی محتوای موفق تدوین استراتژای مناسب و ارزشمند با اهداف بازاریابی شما است. هدف تیم محتوای دیجیتالیکس جلب اعتماد مشتریان شما است. کارشناسان متخصص  ما به تولید محتوای مناسب با اهداف بازاریابی شما می‌پردازند تا چشم اندازی مناسب از برند شما ایجاد کنند.

بازاریابی رسانه‌ای چیست؟

با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی کاربران زیادی در حال فعالیت هستند. حضور شما در این فضا باعث می‌شود با کاربران ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را تبدیل به مشتریان خود کنید. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شما را به بسیاری از اهداف کسب و کاریتان نزدیک می‌کند. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به بهبود آگاهی از برند شما و جذب مشتری کمک می‌کند.

مشاوره کسب و کار چیست؟

برای کسب موفقیت در دنیای کسب و کار امروزی باید اهداف و شاخص‌های آن کاملا مشخص باشد و آن را در سراسر کسب و کار و سارمان دنبال کرد. عدم تطابق اهداف کسب و کار و روند اجرایی باعث سردرگمی و رکود آن خواهد شد. بنابراین حضور کارشناس و متخصصی که بتواند فرایند رشد و توسعه را شفاف کند اهمیت دارد. متخصصین ما به بررسی و تجزیه و تحلیل استراتژی‌های استفاده شده و سپس ارائه برنامه راهبردی برای شروع انجام می‌دهند.

بهینه سازی سئو چیست؟

استراتژی سئو شما را اجرا می‌کنیم تا یک برنامه‌ریزی اصولی در صفحات اول گوگل باشید. با انجام سئو موتورهای جست و جو با فعالیت سایت شما آشنا شده و امتیازاتی را در نظر می‌گیرند. این موضوع باعث افزایش آگاهی از برند شما در بین کاربران و مخاطبان و در نهایت جذب اعتماد آن‌ها و افزایش فروش می‌شود.

توسعه وب چیست ؟

وب سایت شما نمایانگر تجارب و دستاوردها و اعتبار کسب و کارتان است. سایت شما برندتان را به مشتریان و کاربران نشان می‌دهد و باعث افزایش جلب اعتماد آن‌ها می‌شود. شما می‌توانید همین حالا وب‌سایت حرفه‌ای خود را داشته باشید. ما در دیجیتالیکس به طراحی اصولی با قابلیت اجرا در تمامی دستگاه‌ها و پایین‌ترین حجم با سرعت بالا می‌پردازیم.

تبلیغات گسترده چیست؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.